“Usamos cookies propias e de terceiros para fines estatísticos, análise de uso e medición da nosa páxina web. En ningún caso se utilizarán as cookies para recoller información de carácter persoal.”

Se continúa navegando consideramos que acepta o seu uso

Acepto

Compartir

Actuacións na rede

A continuación amósase un listado de actuacións comunicadas nos centros de TDT indicando as súas datas

 

Segundo Dividendo Dixital: 

DATA CENTRO ACTUACIÓN
01/10/2020 BUEU Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
01/10/2020 REDONDELA Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
01/02/2020 PAZOS DE BORBÉN Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
01/10/2020 A GUARDA Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
 01/10/2020  A CAÑIZA Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
 01/10/2020  VIANA DO BOLO Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 50
 01/10/2020  SOBRADELO Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 50
 01/10/2020  CHANTADA Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 59
 01/10/2020  CENLLE Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 50
 01/10/2020  A BOLA Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 50
01/10/2020 CUROTA Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 56
01/10/2020 CANGAS Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
01/10/2020 XIABRE (CATOIRA) Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
01/10/2020 LALÍN Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
01/10/2020 TUI Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
01/10/2020 PONTEVEDRA Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
01/10/2020 NIGRÁN Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
01/10/2020 MEIS Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
01/10/2020 LAVADORES (VIGO) Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
01/10/2020 DOMAIO (MOAÑA) Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 58
01/10/2020 XINZO Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 50
01/10/2020 VERÍN Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 50
01/10/2020 MONFORTE Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 59
01/10/2020 CARBALLIÑO Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 50
01/10/2020 O BARCO Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 50
01/10/2020 SEMINARIO (OURENSE) Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 50
01/10/2020 MEDA(PARADA DE SIL) Cese emisión da frecuencia asignada para o múltiple autonómico:  canle 50
15/07/2020 XUNQUEIRA DE ESPADAÑEDO Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. Swap MPE1 canle 53 a 26.
14/07/2020 NOGUEIRA DE RAMUÍN Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. Swap MPE1 canle 53 a 26.
09/07/2020 GÁNDARA (TOMIÑO) Acendido das frecuencias asignadas: 28, 24, 31, 46, 39, 43
09/07/2020 TOMIÑO Swap múltiple autonómico canle 41 a 28. Swap RGE1 canle 54 a 24.
09/07/2020 PANTÓN Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. Swap MPE1 canle 53 a 26.
08/07/2020 CASANOVA (FORCAREI) Acendido das frecuencias asignadas: 36, 24, 31, 46, 39, 43
07/07/2020 ARBO Swap múltiple autonómico canle 41 a 28. Swap RGE1 canle 54 a 24.
07/07/2020 LARDEIRA Swap múltiple autonómico canle 50 a 25.
07/07/2020 FORCAREI Swap múltiple autonómico canle 58 a 37. Swap RGE1 canle 54 a 24.
01/07/2020 XESTEIRAS Swap múltiple autonómico canle 58 a 37. Swap RGE1 canle 54 a 24.
01/07/2020 LEIRO Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. Swap MPE1 canle 53 a 26.
30/06/2020 PRADOALBAR  Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
30/06/2020 FORNELOS (V. DO BOLO) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
30/06/2020 VILAR (RANDÍN) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
29/06/2020 A GUDIÑA Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. Swap MPE1 canle 53 a 26.
29/06/2020 MONDARIZ Swap múltiple autonómico canle 41 a 28. Swap RGE1 canle 54 a 24.
29/06/2020 CHAGUAZOSO Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
26/06/2020 RIOCALDO (LOBIOS) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 42, 26, 39, 43
26/06/2020 RIBAS DE ARAUXO Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
25/06/2020 GROU (LOBIOS) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
25/06/2020 PAREDES (TOÉN) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
25/06/2020 LOBIOS Swap múltiple autonómico canle 50 a 25.
25/06/2020 IRIXO Swap múltiple autonómico canle 50 a 25.
23/06/2020 STA. CRUZ (OURENSE) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
23/06/2020 MAUS DE SALAS(MUÍÑOS) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
23/06/2020 XERMEADE (MUÍÑOS) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
23/06/2020 TOÉN SWAP multiple autonómico canle 50 a 25
22/06/2020 LOBEIRA Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43, 35, 48
22/06/2020 MONTERREI Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. Swap MPE1 canle 53 a 26.
22/06/2020 BANDE Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. Swap MPE1 canle 53 a 26.
22/06/2020 PAZOS DE BORBÉN Swap RGE1 canle 54 a 24
18/06/2020 VIANA DO BOLO Swap MPE1 canle 53 a 26.
18/06/2020 AS MARIÑAS (OIA) Acendido das frecuencias asignadas: 36, 24, 31, 46, 39, 43
18/06/2020 OIA II Swap múltiple autonómico canle 58 a 37. 
18/06/2020 OIA I Swap múltiple autonómico canle 58 a 37. 
17/06/2020 AVIÓN Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. Swap MPE1 canle 53 a 26.
16/06/2020 CAMPOLAMEIRO Swap múltiple autonómico canle 58 a 37. 
15/06/2020 AS NEVES Swap múltiple autonómico canle 41 a 28. 
11/06/2020 PESQUEIRAS(O SAVIÑAO) Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. 
11/06/2020 MOURELOS (O SAVIÑAO) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 42, 26, 39, 43
10/06/2020 CONFURCO (CEA) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
09/06/2020 PONTEDEVA Swap MPE1 canle 53 a 26.
09/06/2020 CRECENTE Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. Swap RGE1 canle 54 a 24.
09/06/2020 ARNOIA Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. Swap MPE1 canle 53 a 26.
09/06/2020 FRIEIRA (PADRENDA) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 24, 31, 46, 39, 43
09/06/2020 FILGUEIRA (CRECENTE) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 24, 31, 46, 39, 43, 45
08/06/2020 OUTEIRO-CAMEIXA Acendidos das frecuencias asignadas:36, 22, 42, 46, 38, 28
04/06/2020 CRESPOS (PADRENDA) Acendido das frecuencias asignadas: 37, 47, 42, 26, 39, 43
04/06/2020 VIÑOAS (A PEROXA) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
04/06/2020 OUTEIRO-XESTOSA(TOÉN) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
04/06/2020 PIÑOR (BARBADÁS) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
04/06/2020 MAGDALENA (PIÑOR) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43, 35, 48
03/06/2020 SANTIAGO DE PARADA Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43
03/06/2020 MELIAS Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43, 35, 48
03/06/2020 BIOCOS (S. XOÁN DE RÍO) Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43
03/06/2020 PICOÑA   Acendido das frecuencias asignadas: 36, 24, 31, 46, 39, 43
03/06/2020 COTOBADE Swap múltiple autonómico canle 58 a 37. Swap RGE1 canle 54 a 24.
03/06/2020 ALMORFE Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. Swap MPE1 canle 53 a 26.
02/06/2020 CERDEDO Swap múltiple autonómico canle 58 a 37. 
02/06/2020 CHANDREXA DE QUEIXA Swap múltiple autonómico canle 50 a 25. 
02/06/2020 CELEIROS Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
28/05/2020 ACEVEDO (OIA)  Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43, 45, 48
28/05/2020 XEIXÁN (O ROSAL)  Acendido das frecuencias asignadas: 36, 24, 31, 46, 39, 43, 45
28/05/2020 COUTO (A CAÑIZA)  Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39,43
28/05/2020 PRADO (V. DE BARRIO) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
27/05/2020 PONTEBARXAS Acendido das frecuencias asignadas: 40, 24, 31, 46, 39,43
27/05/2020 PAZOS (BOBORÁS) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
 27/05/2020 BÉRTOLA (VILABOA)  Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39,43
26/05/2020 ALBEOS (CRECENTE) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 24, 31, 46, 39, 43
26/05/2020 CAMPOSANCOS Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43, 45
26/05/2020 TERROSO (VILARDEVÓS) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
26/05/2020 LUINTRA Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43, 35, 48
26/05/2020 REZA (OURENSE) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
26/05/2020 VEIGA DO SEIXO Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
25/05/2020 CORTEGADA (RIÓS) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
25/05/2020 MATAMÁ (LAZA) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
21/05/2020 O CARBALLIÑO Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43, 35, 48
20/05/2020 BANGUESES Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
20/05/2020 XACEBÁNS Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
19/05/2020 VILELA (A RÚA) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43, 35
19/05/2020 AS REGADAS (BEADE) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
19/05/2020 VILARIÑO FRIO Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43
18/05/2020 SARREAUS Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43
18/05/2020 ARNUIDE  Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43
15/05/2020 RUBILLÓS (A MERCA) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
14/05/2020 BÓVEDA Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
13/05/2020 MOREIRAS (TOÉN) Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43
13/05/2020 ALONGOS (TOÉN) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
13/05/2020 OÍMBRA Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
13/05/2020 PENA (XINZO DE LIMIA) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
12/05/2020 MONTEDERRAMO Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43
12/05/2020 CASAIO  Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
11/05/2020 CACHAMUÍÑA  Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43
11/05/2020 A DERRASA  Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43
07/05/2020 AS ERMITAS (O BOLO) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
07/05/2020 LANGULLO (MANZANEDA) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
06/05/2020 VALDÍN (A VEIGA) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
06/05/2020 HUMOSO(VIANA DO BOLO) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
05/05/2020 VILAMARÍN Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
04/05/2020 RUBIÁN (BÓVEDA) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
04/05/2020 PONTE AMBÍA  Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43
04/05/2020 MARZÁS (BAÑOS DE MOLGAS) Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43
30/04/2020 REXOSENDE (VILARDEVÓS) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
30/04/2020 CASTRELO DE ABAIXO (RIÓS) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
29/04/2020 PARADA (O IRIXO) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
28/04/2020 SAS DE PENELAS  Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43
28/04/2020 XENDIVE (BOBORÁS) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
28/04/2020 BRUÉS (BOBORÁS) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
01/04/2020 BUEU Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
01/04/2020 REDONDELA Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
01/04/2020 PAZOS DE BORBÉN Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
01/04/2020 A GUARDA Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
01/04/2020 A CAÑIZA Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
01/04/2020 VIANA DO BOLO Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 25
01/04/2020 SOBRADELO Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 25
01/04/2020 CHANTADA Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31
01/04/2020 CENLLE Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 25
01/04/2020 A BOLA Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 25
12/03/2020 QUINTÁ (BALTAR) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
12/03/2020 VILARDEVÓS Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
12/03/2020 SANTA TEGRA  Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
12/03/2020 FRONTÓN (PANTÓN) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 42, 26, 39, 43
11/03/2020 FEAS(CALVOS DE RANDIN) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
11/03/2020 CALVOS DE RANDÍN Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
10/03/2020 ERMIDE (CELANOVA) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
10/03/2020 LEBOZÁN (BEARIZ) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 46, 38, 28, 45, 48
10/03/2020 LIÑARES (BEARIZ) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43, 35
09/03/2020 SERVOI (CASTRELO DO VAL) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
09/03/2020 CAMPOBECERROS Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43
05/03/2020 MANDÍN (VERÍN) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43, 35, 48
05/03/2020 FECES (VERÍN) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43
05/03/2020 LOURO (MUROS) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
05/03/2020 LOGOSO (DUMBRÍA) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
04/03/2020 SILVOSA (MUROS) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
04/03/2020 CANTEIRA (ESGOS) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 42, 26, 39, 43, 35
04/03/2020 O TESO (CASTRO CALDELAS) Acendido das frecuencias asignadas: 25, 47, 41, 26, 32, 28
28/02/2020 CARBALLOSA (PORTO DO SON) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
28/02/2020 A O (MUXÍA) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
27/02/2020 MONTE RUÑA(MAZARICOS) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
27/02/2020 MONTE ARO (MAZARICOS) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28, 45, 48
26/02/2020 RAMIRÁS Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 42, 26, 39, 43, 35, 48
26/02/2020 TALLARA (LOUSAME) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
26/02/2020 FRUIME (LOUSAME Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
20/02/2020 MIROU (NOIA) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
19/02/2020 ZOBRA (LALÍN) Acendido das frecuencias asignadas: 33, 22, 42, 46, 38, 28
19/02/2020 MONTE DA PENA (COLES) Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43
19/02/2020 LOURIDO (OUTES) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
19/02/2020 CARLEO (OUTES) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
18/02/2020 PAZOS S. CLODIO  Acendido das frecuencias asignadas: 42, 26, 39, 43, 35, 48
18/02/2020 MATELO (TUI) Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43
18/02/2020 TORROÑA/PEDRADA Acendido das frecuencias asignadas: 36, 24, 31, 46, 39, 43, 45
17/02/2020 XINZO Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 25
17/02/2020 VERÍN Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 25
17/02/2020 MONFORTE Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 25
17/02/2020 CARBALLIÑO Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 25
17/02/2020 O BARCO Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 25
17/02/2020 SEMINARIO (OURENSE) Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 25
17/02/2020 MEDA (PARADA DE SIL)  Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 25
13/02/2020 MEAÑO Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43, 45, 48
13/02/2020 SAN XULIÁN (MARÍN) Acendido das frecuencias asignadas: 36, 24, 31, 46, 39, 43, 45, 48
12/02/2020 COVELIÑO (COVELO) Acendido das frecuencias asignadas: 36, 24, 31, 46, 39, 43
12/02/2020 CERNEDO (A LAMA) Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43
11/02/2020 LABRADA Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
10/02/2020 NAVIA DE SUARNA Swap MPE3 canle 58 a 28
10/02/2020 BALEIRA Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
07/02/2020 A BARRELA (CARBALLEDO) Acendido das frecuencias asignadas: 41, 44, 32, 28,26, 36
07/02/2020 MONTOEDO (A TEIXEIRA) Acendido das frecuencias asignadas: 41, 26, 32, 28
06/02/2020 CAMOS (NIGRÁN) Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43
06/02/2020 XISTRAL Swap MPE3 canle 58 a 28
05/02/2020 MOMÁN (XERMADE) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
05/02/2020 CHANDREXA DE QUEIXA Swap MPE3 canle 58 a 28
04/02/2020 MONTE BUIO (CERVO) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
04/02/2020 BURELA Swap MPE3 canle 58 a 28
03/02/2020 NARÓN (BECERREÁ) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
03/02/2020 GATÍN (BECERREÁ) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
31/01/2020 FURÍS (CASTROVERDE) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
31/01/2020 CASTROVERDE Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 44, 32, 28, 26, 36
30/01/2020 CHAÍN (GONDOMAR) Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43, 45, 48
30/01/2020 CANS (O PORRIÑO) Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43
30/01/2020 PINTENS (CANGAS) Acendido das frecuencias asignadas: 36, 24, 31, 46, 39, 43
30/01/2020 PESQUEIRAS(O SAVIÑAO) Acendido das frecuencias asignadas: 50, 47, 41, 26, 32, 28
30/01/2020 TABOADA Swap MPE3 canle 58 a 28
29/01/2020 PEDROUZO (SILLEDA) Acendido das frecuencias asignadas: 36, 22, 42, 46, 38, 28
29/01/2020 MOURAZOS (SANTISO) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
29/01/2020 BARAZÓN (SANTISO) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 22, 42, 46, 38, 28
29/01/2020 CABREIROS (XERMADE) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
29/01/2020 AREA (VIVIEIRO) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28, 44, 36
28/01/2020 SAMOS 2 Swap MPE3 canle 58 a 28
28/01/2020 O INCIO Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
24/01/2020 O TESO Acendido das frecuencias asignadas: 50, 47, 41, 26, 32, 28
24/01/2020 MOSTAD  Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
24/01/2020 FERREIROS Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
23/01/2020 BORBÉN Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43
23/01/2020 PAZOS-PONTECALDELAS Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43, 45, 48
23/01/2020 CALVOS (FORNELOS) Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43
23/01/2020 PENELA (TRABADA) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
23/01/2020 TRABADA Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
22/01/2020 TEBRA Acendido das frecuencias asignadas: 36, 24, 31, 46, 39, 43, 45, 48
22/01/2020 PRIEGUE Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43
22/01/2020 PARGA (GUITRIZ) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
22/01/2020 MONTE NEDA (ABADÍN) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28, 44, 36
21/01/2020 PAZOS (COTOBADE) Acendido das frecuencias asignadas: 36, 24, 31, 46, 39, 43
21/01/2020 SANDRENZO (BOIRO) Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43, 45, 48
21/01/2020 VENTIN (FORNELOS) Acendido das frecuencias asignadas: 36, 24, 31, 46, 39, 43
21/01/2020 MARCOSENDE (VIGO) Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43
21/01/2020 BEMBRIVE (VIGO) Acendido das frecuencias asignadas: 37, 24, 31, 46, 39, 43
21/01/2020 PARADA (FOLGOSO) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
21/01/2020 TRIACASTELA Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
21/01/2020 SAMOS 1 Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
20/01/2020 SEOANE DO COUREL Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
20/01/2020 FOLGOSO DO COUREL Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
20/01/2020 CUROTA  Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
20/01/2020 CANGAS Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
20/01/2020 XIABRE (CATOIRA) Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
20/01/2020 LALÍN Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
20/01/2020 TUI Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
20/01/2020 PONTEVEDRA Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
20/01/2020 NIGRÁN Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
20/01/2020 MEIS Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
20/01/2020 LAVADORES (VIGO) Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
20/01/2020 DOMAIO (MOAÑA) Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 37
17/01/2020 POL Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28, 44, 36
17/01/2020 RIA DE ABRES(TRABADA) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
16/01/2020 NOIS (FOZ) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
16/01/2020 FAZOURO (FOZ) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
15/01/2020 RIBADEO Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
15/01/2020 MONDIGO Swap múltiple MPE3 canle 58 a 28
15/01/2020 VALGA Acendido das frecuencias asignadas: 33, 24, 31, 46, 39, 43
15/01/2020 ORREA (AGOLADA) Acendido das frecuencias asignadas: 33, 22, 42, 46, 38, 28
13/01/2020 LUGO-GÁNDARAS Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
13/01/2020 CÓRNEAS (BALEIRA) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
13/01/2020 PEDREIRAS (NEGREIRA) Acendido das frecuencias asignadas: 33, 22, 42, 46, 38, 28
13/01/2020 NINARELLE (NEGREIRA) Acendido das frecuencias asignadas: 33, 22, 42, 46, 38, 28
13/01/2020 PEDRA (FOLGOSO) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
10/01/2020 MONTE CASTRO Acendido das frecuencias asignadas: 40, 47, 41, 26, 32, 28, 44, 36
09/01/2020 LANDROVE Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
09/01/2020 COVAS Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28, 44, 36
08/01/2020 LUGO Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
08/01/2020 OMBREIRO Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
20/12/2019 TEIXEIRA Swap MPE3 canle 58 a 28
18/12/2019 MEIRA Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
18/12/2019 RIBEIRA DE PIQUÍN Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
17/12/2019 ORREA (RIOTORTO) Swap MPE3 canle 58 a 28
17/12/2019 A PASTORIZA Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
16/12/2019 CORME - ALDEA Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28, 45, 30
16/12/2019 SAN PEDRO DE LOR Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
13/12/2019 BENDILLÓ (QUIROGA) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
12/12/2019 CASTRO DE REI Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28, 44, 36
12/12/2019 FABÁS (OUROL) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28, 44
12/12/2019 GASTRAR (BOQUEIXÓN) Acendido das frecuencias asignadas: 33, 22, 42, 46, 38, 28
11/12/2019 RODEIRO Swap MPE3 canle 58 a 28
11/12/2019 INCIO - HOSPITAL Acendido das frecuencias asignadas: 31, 41, 26, 32, 28
11/12/2019 DEGRADA (CERVANTES) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
11/12/2019 VILOR  (NAVIA SUARNA) Acendido das frecuencias asignadas: 46, 47, 41, 26, 32, 28
10/12/2019 FABAL (CERVANTES) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
10/12/2019 VILASPASANTES (CERVANTES ) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
10/12/2019 MONIÑOS (AS SOMOZAS) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 22, 42, 35, 38, 28
10/12/2019 AS SOMOZAS Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
10/12/2019 VERDIA (SANTIAGO) Acendido das frecuencias asignadas: 33, 22, 42, 46, 38, 28
09/12/2019 LOUSAME Swap múltiple autonómico canle 56 a 25
09/12/2019 SARDIÑEIRO Swap múltiple autonómico canle 56 a 25
09/12/2019 ANCARES Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
09/12/2019 CERVANTES Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
09/12/2019 PORTO DO SON Swap múltiple autonómico canle 56 a 25
05/12/2019 AS NOGAIS - VILAICENTE Acendido das frecuencias asignadas: 31, 41, 26, 32, 28
05/12/2019 ILLA (SANTA COMBA) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
05/12/2019 MOSENDE (O VICEDO) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
04/12/2019 SAN PEDRO DE RÍO Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
04/12/2019 FONSAGRADA 2 Swap MPE3 canle 58 a 28
04/12/2019 NEGUEIRA DE MUÑIZ Swap MPE3 canle 58 a 28
04/12/2019 SIXTO (FOZ) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
04/12/2019 REIRIZ (FOZ) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
04/12/2019 EIRITA (CABANA) Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
04/12/2019 ALVEDRO Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
04/12/2019 ORRO (CULLEREDO) Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
03/12/2019 NOCEDA (FONSAGRADA) Acendido das frecuencias asignadas: 46, 47, 41, 26, 32, 28
03/12/2019 FONSAGRADA I Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
03/12/2019 LASTRA (BALEIRA) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
03/12/2019 LAMAS DE MOREIRA Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
03/12/2019 PADRÓN  (FONSAGRADA) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
03/12/2019 SEOANE (FONSAGRADA) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 49, 26, 30, 28
03/12/2019 AÑÁ  (FRADES) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
03/12/2019 CRUCEIRO (O PINO) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
02/12/2019 RAO Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
02/12/2019 ESTOUPELO  Acendido das frecuencias asignadas: 46, 47, 41, 26, 32, 28
02/12/2019 LIRIPIO (A ESTRADA) Acendido das frecuencias asignadas: 40, 24, 31, 46, 39, 43
02/12/2019 RIGUEIRA (XOVE) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
02/12/2019 CAMBA (XOVE) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
02/12/2019 SAN CRISTOBO (XOVE) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
29/11/2019 PADORNELO (PEDRAFITA) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
28/11/2019 COVA (A PONTENOVA) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 39, 35, 32, 28, 27
28/11/2019 TORÉS (AS NOGAIS) Acendido das frecuencias asignadas:29, 47, 41, 26, 32, 28
28/11/2019 AS NOGAIS Swap múltiple autonómico canle 59 a 31
28/11/2019 BAXAU (ARANGA) Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
28/11/2019 IRIXOA Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
27/11/2019 MATELA (BARALLA) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 47, 41, 26, 32, 28
27/11/2019 SAN JORGE (FERROL) Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
27/11/2019 SERANTES Acendido das frecuencias asignadas: 25 ,42, 35, 38, 28
27/11/2019 BABIÓN (NEGREIRA) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
27/11/2019 VILAMOR  Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
27/11/2019 PEDRAFITA Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
27/11/2019 BARALLA Swap múltiple autonómico canle 59 a 31
27/11/2019 FRIOL Swap múltiple autonómico canle 59 a 31
27/11/2019 STA MARIÑA(CAMARIÑAS) Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
27/11/2019 AROU Acendido das frecuencias asignadas: 27, 42, 35, 38, 28
26/11/2019 SEIXO (MUXÍA) Acendido das frecuencias asignadas: 31, 22, 42, 46, 38, 28
26/11/2019 MOREIRA (VIMIANZO) Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
26/11/2019 CAMELLE Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
26/11/2019 CONFORTO Swap MPE3 canle 58 a 28
26/11/2019 A PONTENOVA Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
26/11/2019 VILAMEÁ Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
22/11/2019 CAIÓN Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
21/11/2019 RIZAL (ALFOZ) Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
21/11/2019 ESTELO Acendido das frecuencias asignadas: 29, 47, 41, 26, 32, 28
21/11/2019 MAÑÓN Swap múltiple autonómico canle 59 a 31
21/11/2019 VALADOURO Swap múltiple autonómico canle 59 a 31
21/11/2019 VICEDO Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
20/11/2019 SAN ANDRÉS DE TEIXIDO Acendido das frecuencias asignadas: 27, 42, 35, 38, 28
20/11/2019 VENTOSA Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
20/11/2019 ESPASANTE Acendido das frecuencias asignadas: 27, 22, 42, 35, 38, 28
19/11/2019 COTO (MONDOÑEDO) Acendido das frecuencias asignadas: 29,47,41,26,32,28
19/11/2019 RIOTORTO Swap múltiple autonómico canle 59 a 31. Swap MPE3 canle 58 a 28
19/11/2019 MONDOÑEDO Swap múltiple autonómico canle 59 a 31
13/11/2019 ARCA (O PINO) Acendido das frecuencias asignadas: 31,22,42,46,38,28
13/11/2019 TEIXEIRO Acendido das frecuencias asignadas: 27,22,42,35,38,28,45,30
13/11/2019 OZA DOS RÍOS Acendido das frecuencias asignadas: 27,42,35,38,28
13/11/2019 ENCROBAS Acendido das frecuencias asignadas: 27,22,42,35,38,28
12/11/2019 SAN VICENTE Acendido das frecuencias asignadas: 37,47,41,26,32,28
12/11/2019 BAAMONDE Acendido das frecuencias asignadas: 37,47,41,26,32,28
12/11/2019 BECERREÁ Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31
12/11/2019 GUITIRIZ Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31
12/11/2019 QUIROGA Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31
12/11/2019 TABOADA Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31
12/11/2019 VILALBA Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31
12/11/2019 XISTRAL Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31
12/11/2019 XOVE Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31
18/09/2019 BURELA Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31
18/09/2019 LOURENZÁ Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31
18/09/2019 MONDIGO Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31
18/09/2019 PÁRAMO Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31
18/09/2019 VIVEIRO Acendido da frecuencia asignada para o múltiple autonómico: 31

 

 

Primeiro Dividendo Dixital:

DATA CENTRO ACTUACIÓN
17/02/2015 PRIEGUE Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
16/02/2015 MARCOSENDE Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
16/02/2015 BEMBRIVE Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
13/02/2015 SANDRENZO Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
12/02/2015 CUROTA Acendido das frecuencias asignadas: 54,31
11/02/2015 CANS Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
11/02/2015 ARBO Acendido das frecuencias asignadas: 54,43,46,31
10/02/2015 SANTIAGO DE PARADA Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
10/02/2015 ALBEOS Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,40,43,46,54
10/02/2015 CANGAS Acendido das frecuencias asignadas: 54,43,46,31
09/02/2015 COUTO Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
09/02/2015 CHORENTE Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
09/02/2015 PAZOS-PONTECALDELAS Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
09/02/2015 CALVOS Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
09/02/2015 CRECENTE Swap RGE canle 63 a 54
09/02/2015 MONDIGO Apagado canles 67, 68 e 69
06/02/2015 BORBÉN Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
06/02/2015 CERNEDO Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
05/02/2015 ZOBRA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
04/02/2015 SOBRADO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,29,38,42,46
04/02/2015 AÑÁ Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
29/01/2015 GASTRAR Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
29/01/2015 ORREA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
28/01/2015 BARAZÓN Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,29,38,42,46
28/01/2015 MOURAZOS Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
28/01/2015 A TEIXEIRA Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,46,47,58
28/01/2015 VILAMOR Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
28/01/2015 PARGA Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
28/01/2015 MONTE BUIO Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
27/01/2015 BAAMONDE Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
27/01/2015 SAN VICENTE Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
27/01/2015 RAO Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
27/01/2015 NARÓN Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
27/01/2015 SAN CRISTOBO Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
27/01/2015 CAMBA Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
26/01/2015 CASTRO DE REI Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
26/01/2015 FABÁS Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
26/01/2015 FRIEIRA Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,50,54,63
26/01/2015 ACEVEDO Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,45,46,48,54,58,63
23/01/2015 SEIXO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
23/01/2015 MOSENDE Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
22/01/2015 TÁLLARA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
22/01/2015 SARREAUS Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
22/01/2015 ARNUIDE Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
22/01/2015 ILLA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
22/01/2015 VERDÍA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
21/01/2015 A PENA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
21/01/2015 MONTE DA PENA Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
21/01/2015 A DERRASA Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
21/01/2015 PARADA DE CAMEIXA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,36,38,42,46
21/01/2015 PEDROUZO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
20/01/2015 PEDREIRA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
20/01/2015 MARZÁS Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
20/01/2015 MONTEDERRAMO Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
20/01/2015 BABIÓN Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
20/01/2015 NINARELLE Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
19/01/2015 XACEBÁNS Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
19/01/2015 BANGUESES Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
19/01/2015 ESTELO Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
19/01/2015 SIXTO_FOZ Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
16/01/2015 RUBIÁN Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53 
16/01/2015 PENA Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
15/01/2015 FEAS Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
15/01/2015 CORNEAS Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
15/01/2015 ESPASANTE Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
14/01/2015 FECES Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
14/01/2015 CAIÓN Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
14/01/2015 MONTE RUÑA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
14/01/2015 MONTE ARO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
14/01/2015 PORTOMOURO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
13/01/2015 VILARDEVÓS Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
13/01/2015 REXOSENDE Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
13/01/2015 AS REGADAS Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
13/01/2015 CRESPOS Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,53,58
12/01/2015 AS ERMITAS (REBODEPÓ) Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
12/01/2015 SILVOSA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
12/01/2015 REIRIZ Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
12/01/2015 COTO Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
09/01/2015 CACHAMUÍÑA Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
09/01/2015 PAZOS S. CLODIO Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
09/01/2015 LOURO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
09/01/2015 EIRITA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
09/01/2015 CORME-ALDEA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
08/01/2015 OIMBRA Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
08/01/2015 RIÓS/CASTRELO DE ABAIXO Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
08/01/2015 MIROU Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
08/01/2015 LOURIDO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
08/01/2015 VILELA Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
08/01/2015 ALVEDRO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
08/01/2015 ORRO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
07/01/2015 VALDÍN Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
07/01/2015 CARBALLOSA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
07/01/2015 CAMELLE Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
07/01/2015 OZA DOS RÍOS Acendido das frecuencias asignadas: 28,35,38,58
07/01/2015 TEIXEIRO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
07/01/2015 SANTA MARIÑA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
30/12/2014 CARNÉS Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
30/12/2014 MOREIRA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
30/12/2014 AS NOGAIS-VILAICENTE Acendido das frecuencias asignadas: 32,44,58,59
30/12/2014 CASTROVERDE Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
30/12/2014 FURÍS Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
30/12/2014 LUGO GÁNDARAS Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
29/12/2014 LALÍN Swap RGE canle 63 a 22,  acendido RGE2 en canle 42 e apagado SFNs
29/12/2014 GATÍN Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
29/12/2014 FABAL Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
29/12/2014 CORTEGADA Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
29/12/2014 TERROSO Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
29/12/2014 MONTOEDO Acendido das frecuencias asignadas: 32,44,58
29/12/2014 BIOCOS Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
29/12/2014 MURAS Acendido das frecuencias asignadas: 25,35,38,28
23/12/2014 ANGUEIRA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
23/12/2014 LARDEIRA Swap MUX AUT canle 62 a 50
23/12/2014 MESON DA AUGA Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
23/12/2014 CORTIZADA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
23/12/2014 BASCUAS Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
23/12/2014 ABELLEIRA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
23/12/2014 A BARRELA Acendido das frecuencias asignadas: 32,44,58
23/12/2014 CASAIO Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
22/12/2014 BERTOLA Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
22/12/2014 SILLEDA Swap RGE canle 63 a 22,  acendido RGE2 en canle 42 e apagado SFNs
22/12/2014 MONTE CASTRO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
22/12/2014 ARCA-A ESTRADA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
22/12/2014 OUZANDE Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
22/12/2014 CAMPOSANCOS Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58
22/12/2014 XEIXÁN Acendido das frecuencias asignadas: 31,36,39,43,46,54
22/12/2014 RIGUEIRA Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
22/12/2014 INCIO O HOSPITAL Acendido das frecuencias asignadas: 32,44,58,59
20/12/2014 VEIGA DO SEIXO Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
19/12/2014 MONIÑOS Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
19/12/2014 SOMOZAS Acendido das frecuencias asignadas:31,39,43,46,54,58
19/12/2014 MONDARIZ Swap MPE1 canle 66 a 46,swap MPE3 canle 64 a 43
19/12/2014 TOMIÑO Swap MPE1 canle 66 a 46,swap MPE3 canle 64 a 43, apagado SFN3
19/12/2014 GANDARA Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,41,43,46,54
19/12/2014 SAN CIDRE Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
19/12/2014 TORROÑA Acendido das frecuencias asignadas: 31,36,39,43,46,54,63
18/12/2014 PANTON Swap RGE canle 63 a 47, swap MUX AUT canle 62 a 50, acendido RGE2 en canle 42 e apagado SFNs
18/12/2014 MATAMÁ Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
18/12/2014 MANDÍN Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
18/12/2014 FRUIME Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
18/12/2014 PICOÑA Acendido das frecuencias asignadas: 31,36,39,43,46,54
18/12/2014 SAN JORGE Acendido das frecuencias asignadas:22,28,35,38,42,58
18/12/2014 SERANTES Acendido das frecuencias asignadas:25,28,35,38
18/12/2014 MATELO Acendido das frecuencias asignadas:22,28,35,38,42,58
17/12/2014 O CARBALLIÑO Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
17/12/2014 AVION Swap RGE canle 63 a 47, swap MUX AUT canle 62 a 50, acendido RGE2 en canle 42 e apagado SFNs
17/12/2014 MESON DO VENTO Swap RGE canle 63 a 22, swap MUX AUT canle 61 a 25, e acendido RGE2 en canle 41
17/12/2014 ENCROBAS Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
17/12/2014 IRIXOA-COLEGIO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
17/12/2014 VILACOBA Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
17/12/2014 SETE Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
17/12/2014 PAZOS DE BORBEN Apagado SFN3
17/12/2014 CASERIO Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
17/12/2014 PENA FEXA Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
17/12/2014 MOMÁN Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
17/12/2014 CABREIROS Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
16/12/2014 CHANDREXA Swap RGE canle 63 a 47, swap MUX AUT canle 62 a 50, acendido RGE2 en canle 42 e apagado SFNs
16/12/2014 CELEIROS Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
16/12/2014 FORCAREI Swap SFN2 da canle 67 a 31
16/12/2014 LABRADA Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
16/12/2014 RIZAL Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
16/12/2014 PIÑEIRO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
16/12/2014 QUEIXAS Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
16/12/2014 FRIOLFE Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
15/12/2014 CRECENTE Swap MUX AUT canle 62 a 50
15/12/2014 FILGUEIRA Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,50,54,63
15/12/2014 PONTEDEVA Swap RGE canle 63 a 47,  acendido RGE2 en canle 42 e apagado SFNs
15/12/2014 GALLEGOS Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
15/12/2014 PILOÑO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
15/12/2014 XESTEIRAS Swap SFN2 da canle 67 a 31
15/12/2014 POL Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
15/12/2014 PENELA/TRABADA Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
15/12/2014 COVELIÑO Acendido das frecuencias asignadas: 36,39,43,46,54,63
13/12/2014 SIXTO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
12/12/2014 XUNQUEIRA DE ESPADAÑEDO Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
12/12/2014 MEAÑO Acendido das frecuencias asignadas: 31,39,43,46,54,58,63
12/12/2014 VILAR(RANDIN) Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
12/12/2014 CARLEO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
12/12/2014 NOIS Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
11/12/2014 SAN SADURNIÑO 1 Swap RGE canle 63 a 22, swap MUX AUT canle 61 a 25, e acendido RGE2 en canle 41
11/12/2014 FORNELOS Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
11/12/2014 PRADOALBAR Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
11/12/2014 DEGRADA Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
11/12/2014 VILOR Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,46,47,58
11/12/2014 DONELLE Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
11/12/2014 LAVACERIDO Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
11/12/2014 PEDROSO-PADRÓN Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
11/12/2014 A BAÑA-FAMPOUSA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
11/12/2014 LIÑARES-BEARIZ Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
10/12/2014 COTOBADE Apagado SFN3
10/12/2014 SAN XULIAN Apagado SFN3
10/12/2014 GUDIÑA (A) Swap MUX AUT canle 62 a 50
10/12/2014 CHAGUAZOSO Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
10/12/2014 MOREIRAS Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
10/12/2014 REZA Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
10/12/2014 FENE Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
10/12/2014 IGLESIA (OMBRE) Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
09/12/2014 VENTOSA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
09/12/2014 OUTEIRO Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
09/12/2014 XERMEADE Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
09/12/2014 BANDE Swap MUX AUT canle 62 a 50 e apagado SFNs
09/12/2014 MAUS DE SALAS Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
09/12/2014 IGLESIA-SAN ROMÁN Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
09/12/2014 COVAS Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
09/12/2014 LANDROVE Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
05/12/2014 LEBOZAN Acendido das frecuencias asignadas: 28,29,38,40,47,46
05/12/2014 LAMAS DE MOREIRA Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
05/12/2014 SEOANE Acendido das frecuencias: 29,30,49,51,55,56
05/12/2014 ALONGOS Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
05/12/2014 RIA DE ABRES Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
04/12/2014 ESTOUPELO Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,46,47,58
04/12/2014 SAN PEDRO DE RIO Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
04/12/2014 MONTERREI Swap RGE canle 63 a 47, swap MUX AUT canle 62 a 50 acendido RGE2 en canle 42 e apagado SFNs
04/12/2014 RIBADEO Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 41
04/12/2014 ARZÚA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
04/12/2014 LAÑA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
04/12/2014 LOGOSO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
04/12/2014 MONDIGO Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 41
03/12/2014 NOCEDA Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,46,47,58
03/12/2014 PADRON Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
03/12/2014 CERDIDO Swap MUX AUT canle 61 a 25
03/12/2014 VIÑOAS Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
03/12/2014 SAN ANDRES DE TEIXIDO Acendido das frecuencias asignadas: 28,35,38,58
03/12/2014 LIÑARES-ROIS Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
03/12/2014 OUTEIRO (XESTOSA) Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
03/12/2014 ALTO DO CREO Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,38,42,46
03/12/2014 PESQUEIRAS Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,46,47,58
03/12/2014 TABOADA Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 41
02/12/2014 FONSAGRADA 1 Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 41
02/12/2014 FONSAGRADA 2 Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58
02/12/2014 ALMORFE Swap RGE canle 63 a 47, swap MUX AUT canle 62 a 50, acendido RGE2 en canle 42 e apagado SFNs
02/12/2014 MONTOUTO Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 42
02/12/2014 MELIAS Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
01/12/2014 ORTIGUEIRA Swap RGE canle 63 a 47, swap MUX AUT canle 61 a 25, e acendido RGE2 en canle 42
01/12/2014 FONTARDION Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
01/12/2014 CAMPOBECERROS Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
01/12/2014 SERVOI Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
01/12/2014 LASTRA Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
01/12/2014 VILASPASANTES Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
01/12/2014 AGRÓN Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
01/12/2014 MAR DE OVELLAS Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
01/12/2014 PORTO DO SON  Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 42
28/11/2014 FERREIROS Acendido das frecuencias asignadas:  29,32,41,44,47,58
28/11/2014 MOSTAD Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
28/11/2014 PONTE AMBIA Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
28/11/2014 RUBILLÓS Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
28/11/2014 SADA Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
28/11/2014 SANTA UXIA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
28/11/2014 SAS DE PENELAS Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
27/11/2014 DOROÑA Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
27/11/2014 HUMOSO Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
27/11/2014 LANGULLO Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
27/11/2014 PARADA-FOLGOSO Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,44,47,58
27/11/2014 SEOANE DO COUREL Acendido das frecuencias asignadas: 44, 32, 58
27/11/2014 TRASDOROÑA Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
27/11/2014 VILAMARÍN Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
27/11/2014 XENDIVE Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
26/11/2014 BOIMORTO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
26/11/2014 FRONTÓN Acendido das frecuencias asignadas: 29,39,42,43,53,55
26/11/2014 FURELOS Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
26/11/2014 IRIXO (O) Swap múltiple autonómico canle 62 a 50
26/11/2014 MOURELOS Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,50,53
26/11/2014 PARADA-O IRIXO Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
26/11/2014 TARDEADO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
26/11/2014 TRECE Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
25/11/2014 GRES Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
25/11/2014 PAZOS-BOBORÁS Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
25/11/2014 PEDRA Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
25/11/2014 PONTE ULLA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,36,38,42,46
25/11/2014 SAMOS 2 Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 41
25/11/2014 VEDRA Swap RGE canle 63 a 22, e acendido RGE2 en canle 42
24/11/2014 CALVOS DE RANDÍN Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
24/11/2014 LEBORANS Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
24/11/2014 QUINTA Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
24/11/2014 SERGUDE Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
24/11/2014 TORÉS Acendido das frecuencias asignadas: 29,32,41,44,47,58
24/11/2014 VILARIÑO FRIO Acendido das frecuencias asignadas: 39,43,53
21/11/2014 LUINTRA Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
21/11/2014 PIÑOR Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
21/11/2014 PRADO Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
21/11/2014 RODEIRO Acendido das frecuencias asignadas: 32,40,41,44,47,58
20/11/2014 AO Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,42,46,59
20/11/2014 BÓVEDA Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
20/11/2014 CANTEIRA Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
20/11/2014 COTOAGUDO Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
20/11/2014 DONIÑOS Swap múltiple autonómico canle 61 a 25
20/11/2014 GROU Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
20/11/2014 NEGUEIRA DE MUÑIZ Acendido das frecuencias asignadas: 47, 41, 44, 32, 58
20/11/2014 O TESO Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,50,58
20/11/2014 RIBAS DE ARAUXO Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
20/11/2014 RIOCALDO I Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,53
19/11/2014 ARNOIA Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 42
19/11/2014 DUMBRIA Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,38,42,46
19/11/2014 ESMELLE Swap múltiple autonómico canle 61 a 25
19/11/2014 LOBEIRA Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
19/11/2014 LOBIOS Swap múltiple autonómico canle 62 a 50
19/11/2014 MUXÍA Swap múltiple autonómico canle 61 a 25
19/11/2014 PAREDES Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
19/11/2014 SAN SADURNIÑO 2 Swap múltiple autonómico canle 61 a 25
19/11/2014 STA. CRUZ Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
18/11/2014 MAGDALENA Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
18/11/2014 SANTA TEGRA Acendido das frecuencias asignadas: 39,42,43,47,50,53
18/11/2014 CHAMIN Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
18/11/2014 BAÍÑAS Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
18/11/2014 TOÉN Swap múltiple autonómico canle 62 a 50
18/11/2014 TRABA Acendido das frecuencias asignadas: 22,25,28,35,38,42
18/11/2014 AROU Acendido das frecuencias asignadas: 28,35,38,42,58
17/11/2014 LOUSAME Swap RGE canle 63 a 22, e acendido RGE2 en canle 42
17/11/2014 RAMIRÁS Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
17/11/2014 BOBORAS/BRUES Acendido das frecuencias asignadas: 39,40,42,43,47,53
17/11/2014 MATELA Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
14/11/2014 AREA Acendido das frecuencias asignadas: 32,41,44,47,58,59
13/11/2014 NOGUEIRA DE RAMUÍN Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 42
13/11/2014 BAXAU Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,35,38,42,58
13/11/2014 SEMBRA Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
13/11/2014 LIRES Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
13/11/2014 TOURIÑÁN Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
12/11/2014 MEIRA Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 41
12/11/2014 LEIRO Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 42
12/11/2014 CARBALLAS Acendido das frecuencias asignadas: 22,46,36,38,28,42
12/11/2014 CERDEDO Swap RGE canle 63 a 22, e acendido RGE2 en canle 42
12/11/2014 FISTERRA Swap RGE canle 63 a 22, e acendido RGE2 en canle 42
12/11/2014 CASTREXE Acendido das frecuencias asignadas: 22,28,38,40,42,46
11/11/2014 CEE Swap RGE canle 63 a 22, e acendido RGE2 en canle 42
11/11/2014 CONFURCO Acendido das frecuencias asignadas: 47, 42, 53, 39, 43
11/11/2014 BENDILLÓ Acendido das frecuencias asignadas 29,32,41,44,47,58
11/11/2014 SAN PEDRO DE LOR Acendido das frecuencias asignadas 29,32,41,44,47,58
10/11/2014 VICEDO Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 41
10/11/2014 LUGO Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 41
10/11/2014 BURELA Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 41
07/11/2014 OMBREIRO Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 41
07/11/2014 TEO Swap RGE canle 63 a 22, e acendido RGE2 en canle 42
07/11/2014 XISTRAL Swap RGE canle 63 a 47, e acendido RGE2 en canle 41

 

 

        
30/12/10     As Regadas (Beade)         Acendido. Cobertura: As Regadas.
30/09/10     Añá (Frades)             Acendido. Cobertura: Tarrentos, Sanamil...
27/09/10     Momán (Xermade)         Acendido. Cobertura: Case toda a parroquia de Momán.        
20/08/10     Valga (Valga)             Acendido. Cobertura: Chenlo e San Miguel.
16/08/10     Fabal (Cervantes)         Acendido. Cobertura: San Martín Cañadas, Fabal e Santa Xusta.
26/07/10     O Seixo (Muxía)         Acendido. Cobertura: Loalo, Castro, Vilachán e Guisamonde.
23/07/10    Torés (As Nogais)        Acendido. Cobertura: Ferreiros de Valboa, Follobal e Torés.
13/07/10     Gándara (Tomiño)         Acendido. Cobertura: Mosteiro, Solvado e Vilar.
14/06/10     Arnoia (Arnoia)         Acendido. Cobertura: Arnoia
10/06/10     Mte Castro (Palas de Rei)     Acendido. Cobertura: Ambreixo, Cuiña, Rosende, Vilar de Ulloa...
10/06/10    Coto (Mondoñedo)         Acendido. Cobertura: Casal, Pena Moura.